Uyanış Büyük Selçuklu Turna Hatun Kimdir?(Sevda Erginci)

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Turna Hatun karakterini canlandıran oyuncu Sevda Erginci 27 Yaşındadır. Genç ve güzel oyuncu hakkında merak edilen; Büyük Selçuklu Turna kimdir, Büyük Selçuklu Turna nereli, Büyük Selçuklu Turna kaç yaşındaBüyük Selçuklu Turna sevgilisi kim, Büyük Selçuklu Turna boyu ve kilosu kaç gibi sorularınızın tamamına bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Sevda Erginci

Sevda Erginci Kimdir?

3 Ekim 1993 yılından İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Üç çocuğu olan bir Makedon ailenin göçmen kızıdır. Dizi hayatına 17 yaşında başlayan Erginci 2012 yılından sonra aktif olarak ekranlarda yerini almıştır. Koyu Kırmızı, Veda, Karagül, Uzaklarda Arama ve Yasak Elma yapımlarında birbirinden farklı karakterlere hayat vermiştir.

Sevda Erginci

Sevda Erginci

Sevda Erginci Sevgilisi Kim?

Oyuncu son olarak Yılmaz Kunt ile birlikte görüntülendi. İlişkilerinde her şeyin yolunda gittiğini söyleyen çift aynı evde yaşamaya başlamak üzere ev ararken haber yapıldı.

Sevda Erginci

Sevda Erginci Boyu ve Kilosu?

Başarılı oyuncu 1.65 boyunda ve ortalama olarak 50 kilo geliyor. Dönem dönem rolleri gereği kilo alıp verse de ideal kilosu bu aralıktadır.

Sevda Erginci

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili İçerikler

Son İçerikler

Popüler