Çok Güzel Hareketler 2 Evliya Kimdir?(Evliya Aykan)

 

ÇGHB nin yeni neslinin en dikkat çeken oyuncularından olan Evliya hakkında merak edilen, Evliya kimdir, Evliya nereli, Evliya'nın boyu, Evliyanın sevgilisi, Evliya kaç yaşında vb. tüm soruların cevabı Evliya Aykan tanıtım sayfasında...

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer alan Evliya Aykan 31 Ağustos 1992 Hakkari doğumludur. İlköğretim eğitimini Hakkari’de tamamlayan Aykan liseyi ise Van’da okumuştur. Genç oyuncu henüz 13 yaşında iken oyunculuk eğitimi almaya karar vermiştir. Bu kararın etkisiyle de Hacettepe Üniversitesi’ni kazanarak tiyatro eğitimi almıştır.

Evliya Aykan ekranlardaki ilk deneyimini ise 2011 yılında yayınlanan Behzat Ç isimli fenomen diziyle yaşamıştır. Oyuncu dizide Zeki karakterini canlandırmıştır. BKM Mutfak’a katılması ise 2017 yılında olmuştur. Oyuncu şimdilerde BKM ekibinin yer aldığı ÇGHB 2 televizyon programında farklı karakterlere hayat vermektedir.

Evliya Aykan Eşi/Sevgilisi

Behzat Ç isimli diziyle ismini duyurmayı başaran Evliya Aykan’ın özel hayatı insanlar tarafından merak edilmektedir. Aykan Yelda Öner ile ilişki yaşamaktadır.

Evliya Aykan Boyu

Hakkari’li oyuncu Evliya Aykan’ın boyu 177 cm ve kilosu 65 kilodur. Ayrıca Aykan Başak burcudur.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

Son Makaleler

Popüler