Çok Güzel Hareketler 2 Fatma Kimdir - Fatma Tezcan

Bkm Mutfak ekibinin bayan oyuncuları arasında yer alan Fatma Tezcan ile ilgili merak edilen bir çok soru bulunmaktadır. Fatma Tezcan sevgilisi kim, Fatma nereli, Fatma Tezcan boyu, Fatma Tezcan evlimi vb bir çok sorunun cevabı bu sayfada...

Fatma Tezcan

Çocuk yaşlarında Külkedisi rolünü oynamak isteyen Fatma Tezcan 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul’da ilkokulda okurken tiyatroda oynan Külkedisi oyununda yer almak istemiştir. Ancak buna arkadaşları engel olmuştur.

Fatma Tezcan

Spora yönelen oyuncu ailesinin iyi bölüm okuması şartı sebebiyle Edebiyat bölümünü kazanarak mezun olmuştur. Daha sonra ise Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim almıştır. Bu eğitimin ardından BKM ekibinin yaptığı seçmelere katılarak kadroya girmeyi başarmıştır.

Fatma Tezcan Sevgilisi

Fatma Tezcan Sevgilisi

BKM Mutfak’ta yer almanın kendini mutlu ettiğini anlatan Fatma Tezcan’ın hayatına dair en fazla merak edilen konular arasında özel hayatta yer almaktadır. Fatma Tezcan kendisi gibi BKM Mutfak Ekibinde olan Ahmet Hilmi Deler ile beraberdir.

Fatma Tezcan

Fatma Tezcan Kilosu Ve Boyu

Sahnelerin sevilen yüzü haline gelen oyuncu Fatma Tezcan’ın boyu 1.74 cm’dir. Oyuncu kilosunun ise çok sık değiştiğini ifade etmektedir. Ancak 59-63 kilo aralığında bir kiloya sahiptir.

Fatma Tezcan

Paylaş:
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili İçerikler

Son İçerikler

Popüler