Çok Güzel Hareketler 2 Ozan Kimdir - Ozan Can Yiğit

Bkm Mutfak'da yakışıklılığı ile dikkat çeken Ozan Can Yiğit hakkında merak edilen bir çok soru bulunmaktadır. Ozan Can Yiğit nereli, Ozan Can Yiğit kaç yaşında, Ozan Can Yiğit boyu kaç, Ozan Can Yiğit sevgilisi kim gibi bir çok soru bu sayfada cevap buluyor...

Ozan Can Yiğit

Ozan Can Yiğit, son yılların en popüler güldürü programlarından biri olan Çok Güzel Hareketler 2’nin oyuncularından biridir. 1993 doğumlu oyuncu doğma büyüme Ankaralıdır. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır.

Ozan Can Yiğit

Liseden sonra dil eğitimi almak için Amerika’ya gitmiştir. Amerika’da kaldığı 5 yıl boyunca BFA Acting For Film ve New York Film Academy’de oyunculuk eğitimi almıştır.

Türkiye’ye döndükten sonra “Tatlım Tatlım” ve “Ekşi Elmalar” filmlerinde rol almıştır. 2019 yılından bu yana BKM çatısı altında oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Ozan Can Yiğit

Ozan Can Yiğit Eşi/Sevgilisi

Yetenekli oyuncu Ozan Can Yiğit hakkında en çok merak edilen konulardan biri sevgilisinin olup olmadığıdır. Ancak bu konuda magazin basınına yansımış herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Ozan Can Yiğit

Ozan Can Yiğit Boyu ve Kilosu

Ozan Can Yiğit 1.78 boyunda ve 75 kilodur.

Ozan Can Yiğit

Paylaş:
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili İçerikler

Son İçerikler

Popüler