Mucize Doktor Selvi Kimdir - Bihter Dinçel

Mucize Doktor Selvi Kimdir - Bihter Dinçel

Mucize Doktorun başhemşiresi olan Selvi hemşire, Bihter Dinçel kimdir sorularıyla sık sık gündeme gelmektedir. Dinçel, 12 Mart 1982 yılında Diyarbakır'da dünyaya gelmiştir. Uzun bir süredir televizyonda olmaya ara veren başarılı oyuncu, şu anda Mucize Doktor dizisinde oynamaktadır. Bunun yanı pek çok projede yer almıştır. İlk ve ortaokul hayatını Eskişehir'de tamamlayan başarılı oyuncu, üniversite eğitimini de İzmir'de tamamlamıştır.

Mucize Doktor Selvi Kimdir - Bihter Dinçel

Bihter Dinçel Eşi/Sevgilisi Kimdir?

Oyuncunun kariyerinin merak edip araştıran kişiler özel hayatını da merak etmektedir. Bunun sonucunda da Bihter Dinçel eşi/sevgilisi kim?  sorularının ortaya çıkmasına neden olmuşlardır. Oyuncunun eşini merak edenler kısa bir araştırma sonrasında Barış Dinçel ile evli olduğunu görebilmektedir. Barış Dinçel ve Bihter Dinçel çiftinin Yağmur Ali adında bir oğulları vardır.

Mucize Doktor Selvi Kimdir - Bihter Dinçel

Bihter Dinçel Boyu ve Kilosu

Güzel oyuncuyla ilgili merak edilenler sadece eşiyle kalmamaktadır. BKM Mutfak Atölye'de çalışarak halk tarafından tanınmıştır. Bu tanınma sonrasında da Bihter Dinçel boyu ve kilosu? araştırmaları yapılmaktadır. 172 cm boyu olan oyuncunun kilosu ise 61'dir. Çok fazla dizi ve filmde oynayan oyuncu aranan bir yüze sahiptir. Başarılarından dolayı da çok fazla da ödüle layık görülmüştür.

Paylaş:
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili İçerikler

Son İçerikler

Popüler