Çok Güzel Hareketler 2 Ayşegül Kimdir? (Ayşegül Yılmaz)

Çok Güzel Hareketler 2 Bkm Mutfak ekibinin en renkli bayan oyuncusu olan Ayşegül Yılmaz biyografisi ve hakkında merak edilen her şeyi ile sayfamızda sizlerin huzurunda, güzel oyuncu Ayşegül Yılmazın boy ve kilosu, nereli olduğu ve merak edilen tüm sorular ekrann.com ile sizlerle...

Ayşegül Yılmaz 13 Aralık 1994 tarihi Zonguldak doğumludur. Aslen Zonguldaklı olan Ayşegül Yılmaz liseyi Kız Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise sonrasında oyuncu Grafik Tasarım ve oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk üzerine eğitim almasına rağmen dizilerin teknik kadrosunda yer almıştır.

Fox TV kanalında yayınlanan Deniz Yıldızı isimli dizinin sanat yönetmenliğini yapmıştır. Ayrıca Aşkların En Güzeli isimli dizinin de yönetmeni olarak çalışmıştır. Ekran önünde yer alması ise 2019 yılı itibariyle Bkm mutfak oyuncularının çektiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programıyla olmuştur.

Ayşegül Yılmaz Eşi/Sevgilisi

Üniversite eğitiminin ardından İstanbul’a yerleşerek oyunculuk alanında eğitim almaya başlayan Ayşegül Yılmaz’ın sevgilisi merak edilmektedir. Ancak güzel oyuncunun sevgilisi yoktur.

Ayşegül Yılmaz Kilosu ve Boyu

Güzel oyuncu Ayşegül Yılmaz’ın boy ve kilo bilgileri merak edilmektedir. Oyuncunun kilosu 55 kg boyu ise 1.68 metredir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

Son Makaleler

Popüler