Çok Güzel Hareketler 2 Cihan Kimdir? (Cihan Talay)

Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin abisi ve en tecrübelisi olan Cihan Talay hakkında merak edilen tüm soruların cevabı burada, Cihan Talay evli midir, kiminle evlidir, boyu ve kilosu vb tüm biyografisi ekrann.com da.

Aslen Kırklarelili olan Cihan Talay 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’un Eminönü ilçesinde doğumludur. Oyuncu annesi tarafından ise Çankırılıdır. Oyunculuğa başlaması 2016 Bkm Mutfağa katılmasıyla olmuştur. İzleyici olarak katıldığı programda kadroya geçmiştir.

Bkm ekibi tarafından hazırlanan Güldür Güldür Show isimli programda yer almıştır. Ayrıca Cihan Talay Bkm ekibi tarafından yapılan canlı Açık Mikrofon gösterisinde görev almıştır. 2019 yılı Şubat ayı itibariyle Bkm ekibinin Kanal D ekranlarında gösteri yaptığı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında oyuncu olarak yer almaktadır.

Cihan Talay Eşi

Cihan Talay evli olan komedi oyuncularındandır. Oyuncunun eşinin ismi ise Sabile Bilgin Talay’dır.

Cihan Talay Boyu ve Kilosu

Bkm tarafından yapılan Organize İşler Sazan Sarmalı sinema filminde yer alan Cihan Talay’ın boyu 1.82’dir. Oyuncunun kilosu ise 78 kilodur.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

Son Makaleler

Popüler


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0