Çok Güzel Hareketler 2 Metin Kimdir? (Metin Pıhlıs)

Çok Güzel Hareketler 2'nin en neşeli en güler yüzlü oyuncularından Metin Pıhlıs hakkında herşeyi sizler için bir araya getirdik. Metin Pıhlıs hakkındaki en çok merak edilen soru: Metin Pıhlıs Kimle evli? İşte bu sorunun cevabı ve Metin Pıhlısın biyografisi, nereli olduğu, boyu ve kilosu ekrann.com ile bu sayfada karşınızda....

Bkm mutfak oyuncuları arasında yer alan Metin Pıhlıs 29 Şubat 1992 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Liseye kadar eğitimini yaşadığı Antalya’da tamamlayan Metin Pıhlıs üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi’nde okumuştur. Üniversitenin sermaye piyasası bölümünde eğitim almıştır.

Üniversite eğitimi sonrasında ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde yer alan Konservatuvar bölümünde eğitim almıştır. Konservatuar eğitimi sonrasında ise Bkm mutfak için yapılan elemelere katılarak mutfak bünyesine girmeye hak kazanmıştır. Bkm Mutfak’ın 2019 yılında yayınlamaya başladığı TV programında yer almaktadır.

Metin Pıhlıs Eşi

Bkm Mutfak ekibindeki başarılarıyla tanınan Metin Pıhlıs uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gamzenur Ergun ile 2019 yılında Antalya’da evlenmiştir. Antalya’da yapılan törene Bkm ekibi de katılmıştır.

Metin Pıhlıs Kilosu Ve Boyu

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ismindeki programa Yılmaz Erdoğan tarafından özel olarak seçilen Metin Pıhlıs’ın fiziksel özellikleri merak edilmektedir. Metin Pıhlıs’nın boy ölçüsü 1.84 cm kilo ölçüsü ise 75 kg’dır. Oyuncunun göz rengi ise siyahtır.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

Son Makaleler

Popüler