Çok Güzel Hareketler 2 Safa Kimdir? (Safa Sarı)

Çok Güzel Hareketler 2 Safa Sarı taklitleriyle ve tiplemeleriyle izleyicileri gülmekten kırıp geçiren oyuncu hakkındaki herşeyi ekrann.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. Safa Sarı kimdir, sevgilisi kimdir, nerelidir, hangi projelerde rol almışdır, boyu ve kilosu vb. tüm merak ettiğini soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Safa Sarı 22 Haziran 1992 İstanbul doğumludur. Safa Sarı’nın tiyatroya ilgisi ilkokul yıllarında başlamıştır. Okuldaki ilk rolü ise elma yiyen bir çocuktur. İlkokul sonrasında lisede de tiyatro kulübünde yer alan Safa Sarı TV ekranlarına ilk olarak 2013 yılında yayınlanan Yetenek Sizsiniz isimli yarışmayla çıkmıştır.

İki arkadaşıyla birlikte yaptığı taklitler çok beğenilmiş yarı finale kadar çıkmayı başarmıştır. Ayrıca 2015 yılında yayınlanan Biri Bana Baba Dedi isimli dizide Semih rolünü canlandırmıştır. 2019 yılından beri de Kanal d ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer almaktadır.

Safa Sarı Eşi/Sevgilisi

Yetenekli oyuncunun sevgilisi olup olmadığı merak edilmektedir. Safa Sarı bir yıldır iç mimar Ceylin Pınar Akartuna ile beraberdir.

Safa Sarı Boyu Ve Kilosu

Safa Sarı’nın boyu 185 cm ve kilosu ise 98 kg’dır.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

Son Makaleler

Popüler