Son Makaleler

 • Çok Güzel Hareketler 2 Ayşegül Kimdir? (Ayşegül Yılmaz)

  Çok Güzel Hareketler 2 Bkm Mutfak ekibinin en renkli bayan oyuncusu olan Ayşegül Yılmaz biyografisi ve hakkında merak edilen her şeyi ile sayfamızda sizlerin huzurunda, güzel oyuncu Ayşegül Yılmazın boy ve kilosu, nereli olduğu ve merak edilen tüm sorular ekrann.com ile sizlerle...

  Ayşegül Yılmaz 13 Aralık 1994 tarihi Zonguldak doğumludur. Aslen Zonguldaklı olan Ayşegül Yılmaz liseyi Kız Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise sonrasında oyuncu Grafik Tasarım ve oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk üzerine eğitim almasına rağmen dizilerin teknik kadrosunda yer almıştır.

  Fox TV kanalında yayınlanan Deniz Yıldızı isimli dizinin sanat yönetmenliğini yapmıştır. Ayrıca Aşkların En Güzeli isimli dizinin de yönetmeni olarak çalışmıştır. Ekran önünde yer alması ise 2019 yılı itibariyle Bkm mutfak oyuncularının çektiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programıyla olmuştur.

  Ayşegül Yılmaz Eşi/Sevgilisi

  Üniversite eğitiminin ardından İstanbul’a yerleşerek oyunculuk alanında eğitim almaya başlayan Ayşegül Yılmaz’ın sevgilisi merak edilmektedir. Ancak güzel oyuncunun sevgilisi yoktur.

  Ayşegül Yılmaz Kilosu ve Boyu

  Güzel oyuncu Ayşegül Yılmaz’ın boy ve kilo bilgileri merak edilmektedir. Oyuncunun kilosu 55 kg boyu ise 1.68 metredir.

  Devamı..
 • Çok Güzel Hareketler 2 Metin Kimdir? (Metin Pıhlıs)

  Çok Güzel Hareketler 2'nin en neşeli en güler yüzlü oyuncularından Metin Pıhlıs hakkında herşeyi sizler için bir araya getirdik. Metin Pıhlıs hakkındaki en çok merak edilen soru: Metin Pıhlıs Kimle evli? İşte bu sorunun cevabı ve Metin Pıhlısın biyografisi, nereli olduğu, boyu ve kilosu ekrann.com ile bu sayfada karşınızda....

  Bkm mutfak oyuncuları arasında yer alan Metin Pıhlıs 29 Şubat 1992 tarihinde Antalya’da dünyaya gelmiştir. Liseye kadar eğitimini yaşadığı Antalya’da tamamlayan Metin Pıhlıs üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi’nde okumuştur. Üniversitenin sermaye piyasası bölümünde eğitim almıştır.

  Üniversite eğitimi sonrasında ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde yer alan Konservatuvar bölümünde eğitim almıştır. Konservatuar eğitimi sonrasında ise Bkm mutfak için yapılan elemelere katılarak mutfak bünyesine girmeye hak kazanmıştır. Bkm Mutfak’ın 2019 yılında yayınlamaya başladığı TV programında yer almaktadır.

  Metin Pıhlıs Eşi

  Bkm Mutfak ekibindeki başarılarıyla tanınan Metin Pıhlıs uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Gamzenur Ergun ile 2019 yılında Antalya’da evlenmiştir. Antalya’da yapılan törene Bkm ekibi de katılmıştır.

  Metin Pıhlıs Kilosu Ve Boyu

  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ismindeki programa Yılmaz Erdoğan tarafından özel olarak seçilen Metin Pıhlıs’ın fiziksel özellikleri merak edilmektedir. Metin Pıhlıs’nın boy ölçüsü 1.84 cm kilo ölçüsü ise 75 kg’dır. Oyuncunun göz rengi ise siyahtır.

  Devamı..
 • Çok Güzel Hareketler 2 Safa Kimdir? (Safa Sarı)

  Çok Güzel Hareketler 2 Safa Sarı taklitleriyle ve tiplemeleriyle izleyicileri gülmekten kırıp geçiren oyuncu hakkındaki herşeyi ekrann.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. Safa Sarı kimdir, sevgilisi kimdir, nerelidir, hangi projelerde rol almışdır, boyu ve kilosu vb. tüm merak ettiğini soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

  Safa Sarı 22 Haziran 1992 İstanbul doğumludur. Safa Sarı’nın tiyatroya ilgisi ilkokul yıllarında başlamıştır. Okuldaki ilk rolü ise elma yiyen bir çocuktur. İlkokul sonrasında lisede de tiyatro kulübünde yer alan Safa Sarı TV ekranlarına ilk olarak 2013 yılında yayınlanan Yetenek Sizsiniz isimli yarışmayla çıkmıştır.

  İki arkadaşıyla birlikte yaptığı taklitler çok beğenilmiş yarı finale kadar çıkmayı başarmıştır. Ayrıca 2015 yılında yayınlanan Biri Bana Baba Dedi isimli dizide Semih rolünü canlandırmıştır. 2019 yılından beri de Kanal d ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yer almaktadır.

  Safa Sarı Eşi/Sevgilisi

  Yetenekli oyuncunun sevgilisi olup olmadığı merak edilmektedir. Safa Sarı bir yıldır iç mimar Ceylin Pınar Akartuna ile beraberdir.

  Safa Sarı Boyu Ve Kilosu

  Safa Sarı’nın boyu 185 cm ve kilosu ise 98 kg’dır.

  Devamı..
 • Çok Güzel Hareketler 2 Hamza Kimdir? (Hamza Yazıcı)

  Çok Güzel Hareketler 2' nin en dikkat çeken oyuncusu olan Hamza Yazıcı hakkındaki her şeyi sizlerle paylaşıyoruz. Çok Güzel Hareketlerin maskotu olarak da biline Hamza'nın biyografisini, boy ve kilosunu özel hayatına dair her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

  Hamza Yazıcı,1992 İstanbul doğumludur. Aslen Antakyalı olan Yazıcı, ata sporu olduğu için oyunculuğu seçtiğini söylüyor. 29 yaşındaki oyuncu boyu, sempatik tavırları ve güler yüzlülüğüyle Çok Güzel Hareketler 2' nin vazgeçilmezi haline geldi. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Hamza Yazıcı, daha çok komedi yapımlarında yer aldı.

  Hamza Yazıcı Eşi/Sevgilisi?

  BKM'nin sevilen oyuncusu Hamza'nın evli ya da bekar olup olmadığı merak konusu. Polis Akademisi Alaturka, Çılgın Kamp, Kolonya Cumhuriyeti, Bizans Oyunları, Sazan Sarmalı ve Organize İşler 2 gibi projelerde rol alan Hamza Yazıcı, bekar yaşıyor. Kız arkadaşının olup olmadığı ise gizliliğini koruyor.

  Hamza Yapıcı Boyu ve Kilosu

  Hamza Yazıcı' nın boyu 128 cm ve kilosu 37 kg'dır.

   

  Devamı..
 • Çok Güzel Hareketler 2 - 25. Bölüm İzle

  Çok Güzel Hareketler 2 ekibi Yılmaz Erdoğan'ın yönetmeliğinde 25. Bölümünü seyirci karşısına taşıdı. Birbirinden güzel ve komik skeçlerle yine çok beğenilen bir bölüm yayınlandı. 25. Bölümde en çok fikkat çeken skeç Aşkı Memnu dizisi paradisi ile Başka Memnu skeci oldu. Bengünün yazdığı skeçde Behlül ve Bihter karekterleri ile karşınızda sizi kahkaya boğan sahneler olacak. Hamzanın boy sıkıntısı anlatan Kısada Hisse serisi üçüncü skeci ile devam ederken, Üniversite kazanamayan çocukların aile problemleri mizahi olarak Kazanamayanlar skecinde konu edildi. Birbirinden komik skeçleri ile Çok Güzel Hareketler 2 Skeçleri ekrann.com ile karşınızda...

  Çok Güzel Hareketler 2 - 25. Bölüm Tüm Skeçler:

  Çok Güzel Hareketler 2 - Kazanamayanlar

  Çok Güzel Hareketler 2 - Başka Memnu

  Çok Güzel Hareketler 2 - Git Cebimden Al

  Çok Güzel Hareketler 2 - Kim Sevgilim Olmak İster

  Çok Güzel Hareketler 2 - Kısadan Hisse 3

  Çok Güzel Hareketler 2 - 25. Bölüm Altyapı Skeçleri:

  Çok Güzel Hareketler 2 - Tansuyla Tango

  Çok Güzel Hareketler 2 - Kız Ruleti

   

   

  Devamı..

Son Makaleler

Popüler