Kapat

Fazilet Hanım Ve Kızları 14.Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Fazilet Hanım Ve Kızları 14.Bölüm 2. Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 14.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

Star TV ekranlarının ve Salı akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Fazilet Hanım ve Kızları, 12 Eylül Salı akşamı saat 20.00 da 1. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 2. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Fazilet Hanım ve Kızları, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Fazilet Hanım Ve Kızları 14.Bölüm 2. Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Fazilet’in cesareti kızlarının felaketi mi olacak? Sinan gerçeği söylemek için tüm cesaretini toplamışken Nil’in intiharı her şeyi altüst eder. Gerçeği öğrenen ve küplere binen Yağız ve Sinan’ın hesaplaşması sert olur.

Yağız, attığı sürpriz adımla dengeleri değiştirir. Hazan şüphenin pençesindeyken Fazilet ise Ece’yle ilgili bambaşka bir gerçekle yüz yüze gelir. Ece’nin hamileliği, Fazilet’i en büyük kabusuyla karşı karşıya getirirken, Fazilet’in kızını kurtarmak için girdiği yol, sadece Ece’nin değil, Egemen ailesinin de hayatını değiştirmek üzeredir.

Yasin öfkesine yenilip geri dönüşü olmayan bir hata yaparken, Ece, hayatının en zor seçimiyle başbaşadır. Aynı anda Hazan ise kendi seçiminin bedelini ödemek zorundadır.

Hazan’ın ödeyeceği bedelden Yağız ve Sinan’ın payına ne düşecek? En çaresiz anında uzanan yardım eli, Ece’nin kaderini değiştirmeye yetecek mi?

Kızının geleceğini kurtarmak için gözünü karartan Fazilet’in cesareti, hem kızlarının hem de Egemen’lerin felaketi mi olacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir