Kapat

Çocuklar Duymasın 7. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Çocuklar Duymasın 7. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı.Kanal D ekranlarının ve Pazar akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Çocuklar Duymasın, 10 Eylül Pazar akşamı saat 20.00 da 7. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Çocuklar Duymasın, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Çocuklar Duymasın 7. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Harddisk Bozuluyor! Düğün Videosu ve Fotoğraflar Gidiyor! Her seferinde fotoğrafları dijitalden aktarıp eski usül bastırdığı için Taş Fırın Haluk’la dalga geçen Tuna’nın harddiski bozulunca, Tuna ve Gönül’ün düğün videosuna ve fotoğraflarına ulaşılamaz.

Gönül evlilik yıl dönümleri için düğün videosunu izlemek isteyince ortalık karışır. Haluk ve Tuna, hiç kimseye bu durumu çaktırmadan harddiski tamir ettirmeyi başarabilecek midir?

Meltem, Haluk’tan sosyal medyada birlikte bir fotoğraflarını paylaşmasını ve altına romantik cümleler yazmasını ister. Taş Fırın Haluk için bu oldukça zordur. Selçuk’un eski karısı Mary, Türkiye’ye geri döner. Amacı Selçuk’un eski sevgilisini ortaya çıkarmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir