Kapat

Kanatsız Kuşlar 12. Bölüm 3. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Kanatsız Kuşlar 12. Bölüm 3. Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 12. Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı.ATV ekranlarının ve Perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Kanatsız Kuşlar, 7 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 da 12. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Kanatsız Kuşlar, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Kanatsız Kuşlar 12. Bölüm 3. Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Muzaffer’in oğlu Mert’in malikaneye gelişiyle Nefise ve Azime için işler iyice zorlaşır. Muzaffer, Mert’in yeni hayatına ve Nefise’ye alışması için elinden geleni yaparken, Tuba da Mert’i kullanarak Muzaffer ve Nefise’nin arasını açmak için uğraşır.

Nefise, oğlu Emre’ye evlendiğini söylemeye çalışırken Emre, herkesi şaşırtacak bir tepki verir. Cemre model olacağını sanarak gittiği bir çekim işinde başını belaya sokar.

Muzaffer, Nefise’ye günler sonra birlikte geçirecekleri ilk geceye özel bir sürpriz hazırlamıştır. Zeynep’in Ahmet’le sözü bozduğunu öğrenen Onur, Zeynep’i kazanmak için harekete geçer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir