Kapat

İsimsizler 19. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar İsimsizler 19. Bölüm Fragmanı

İsimsizler 19. Bölüm Fragmanı yayınlandı.Kanal D ekranlarının ve Cumaertesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan İsimsizler, 21 Ekim Cumaertesi akşamı saat 20.00 da 19. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 2. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren İsimsizler, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de İsimsizler 19. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Fatih ve ekibi, Kudret’in terör örgütüne yapacağı büyük sevkiyatı engeller! Fatih, kendisi için asıl hedef olan Afran’ı elinden kaçırır. Fatih, hain olduğuna inandığı amcasını ele geçirip infaz etmek için mücadele ederken, Kurmay da Afran’ın hayatını kurtarmak ve planını devam ettirmek için uğraşır. Afran’ın yerini öğrenen Fatih, Dayı ve Murat’ı yanına alır gider. Kurmay da, Fatih’i engellemek için Handan’la aynı adrese gider. Kudret’in daha tehlikeli başka bir plan yaptığını ise kimse bilmiyordur.

Fatih, Afran’ı infaz mı edecek; Kurmay, hayatını mı kurtaracak? Yoksa, Afran yoluna Kudret ve örgüt içinde devam mı edecek?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir