Kapat

Ver Elini Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Ver Elini Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı

Ver Elini Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.Kanal D ekranlarının ve Perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Ver Elini Aşk, 12 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00 da 6. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Ver Elini Aşk, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Ver Elini Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Emin Ağa, Ayperi’yle Kaan’a oynadığı oyunu devam ettirir ve imam nikahı kıyılacağını söyler! Durum karşısında şok geçiren Ayperi ve Kaan bu durumdan kurtulmaya çalışsalar da işleri hiç de kolay olmayacaktır. Mesut’tan gelen yardımla bu zorlu durumdan yırttıklarını düşünen Ayperi ve Kaan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Nazmiye, Selo, Mine ve Fedai’nin de Ayperi ile Kaan’ın evine gelmesi cümbüşü iyice arttırır. Mesut’un oyununun başarılı olamadığından habersiz olan Ayperi ve Kaan gayet mutluyken, tehlikeli bir gerçeğin açığa çıkmasıyla Kaan, kendisini güç bir durumun içinde bulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir