Kapat

Hayat Sırları İlk Tanıtım

Anasayfa Fragmanlar Hayat Sırları İlk Tanıtım

Hayat Sırları İlk Tanıtım yayınlandı.Star TV ekranlarının ve Salı akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Hayat Sırları, 24 Ekim Salı akşamı saat 20.00 da 1. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Hayat Sırları, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Hayat Sırları İlk Tanıtım hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Ekim ayında Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Hayat Sırları dizisi Most Production tarafından yeni bir Kore uyarlaması olarak geliyor.

Bilindiği üzere geçen sezon Kanal için Hayat Şarkısını uyarlayan ve çok büyük başarı yakalayan Most Production şimdi de My Father is Strange isimli kore dizisinin haklarını satın aldı.

Türkçe Çevirisi Garip(İlginç) Babam olarak dizinin Türkçe uyarlamasının adı ise Hayat Sırları olacak. Most Production gizliden Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Hazar Ergüçlü, Ekin Koç ve Olgun Toker’le de anlaşma imzalamış. Diğer taraftan dizinin senaryosunu Mahinur Ergun uyarlarken reji olarak Murat Can Oğuz yer alacak.
Seher çok başarılı bir avukattır. Burak ise oldukça idealist bir yönetmendir. Bir avukat ile bir yönetmenin aşkını anlatacak Hayat Sırları dizisinde Seher ve Burak’ın çalkantılı aşklarının yanı sıra Seher’in ailesinin sürprizli hayatı da dizinin önemli konularından olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir