Kapat

Fazilet Hanım ve Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Fazilet Hanım ve Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.Star TV ekranlarının ve Cumaertesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Fazilet Hanım ve Kızları, 21 Ekim Cumaertesi akşamı saat 20.00 da 19. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Fazilet Hanım ve Kızları, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Fazilet Hanım ve Kızları 19. Bölüm 2. Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Hazan’ın elinde Yağız’a ait gazete kupürleriyle Sinan’a yakalanması, iki kardeşi dönüşü olmayan bir gerilimin parçası haline getirir.

Sinan ve Yağız, gazete haberleriyle ilgili gerçeğin peşindeyken yalıya gelen acı haber deprem etkisi yaratır. Egemen yalısı ölüm acısıyla alt üst olur. Egemen kardeşler için babalarının ölümünü kabullenmek kolay olmayacaktır. Yalıyı saran yas, mirasın açıklanmasıyla birlikte yerini büyük bir kaosa bırakır. Ece’nin hamileliği Egemen kardeşlerin üzerine bomba gibi patlarken, Hazan ve Yağız’ın hamilelikle ilgili kapıldığı şüpheler olayların raydan çıkmasına sebep olur.

Hazan ve Yağız, gerçeğin peşinde sürüklenirken, Sinan ise kendi içindeki fırtınaya doğru sürüklenmektedir. Hazan, Yağız ve Sinan arasında dile getirilmeyen gerilim giderek tırmanırken, yalının sakladığı sırlar birbir ortalığa saçılmak üzeredir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir