Kapat

Söz 19. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Söz 19. Bölüm Fragmanı

Söz 19. Bölüm Fragmanı yayınlandı.ATV ekranlarının ve Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Söz, 30 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 da 19. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 2. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Söz, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Söz 19. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Yavuz ve Bahar arasında artık bir sır vardır…
Büyük Bey’in ölümü Timde ve ülkede büyük yankı uyandırır. Yavuz, Büyük Bey’i kendisinin öldürdüğünü Bahar’a itiraf edecektir ama son anda kararını değiştirmek zorunda kalır. Yavuz ve Bahar arasında büyük bir sır vardır artık.

Ateş ve Avcı, Büyük Bey’in asistanını yakalamak üzere sınır ötesine giderler ama karşılarında Eylem’i bulacaklardır. Agâh, Büyük Bey’in yerine geçmenin planlarını yaparken, kendisini ispatlaması için verilen görev Tim ve Sancar’ı karşı karşıya getirir.

Yavuz’un önderliğindeki Tim, Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir üsse düzenlenecek saldırı istihbaratı ile bölgeye gider. Uzun süren çatışmanın ardından, Yavuz ve Tim’i tahmin etmedikleri bir son beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir