Kapat

Ver Elini Aşk 8. Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Ver Elini Aşk 8. Bölüm 2. Fragmanı

Ver Elini Aşk 8. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.Kanal D ekranlarının ve Perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Ver Elini Aşk, 26 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00 da 8. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Ver Elini Aşk, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Ver Elini Aşk 8. Bölüm 2. Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Emin Ağa, Asım Dededen Ayperi’yi Kaan’a istiyor! Ayperi, dedeleri tarafından aldatıldığını öğrendikten sonra köyüne döner. Kaan, bu gidişten memnun değildir. Ayperi’yi geri döndürmek için o da Antep’e gider. Sue’nun ve kendisinin ona ihtiyacı olduğunu söyleyip kararından vazgeçirmek ister. Emin Ağa ise, her şeyi öğrenen Ayperi’yi torunu Kaan’a istemek için kollarını sıvar. Bütün aileyi toplayıp Antep’e gelir. Can yoldaşı Asım Dededen Ayperi’yi, torunu Kaan’a ister. Ver Elini Aşk, eğlence dolu yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!
GENEL HİKAYE
Kaan Tuğlu, bekar bir babadır. Amerika’da doktora yaparken yaşadığı tek gecelik ilişkiden doğan 9 aylık kızıyla birlikte İstanbul’da yaşamakta, bir menkul kıymetler şirketinde borsa brokerlığı yaparak geçimini sağlamaktadır. Bebeğine bakan bakıcı kaçınca Kaan, Ayperi isimli bir köylü kızını dadı olarak işe alır. Kaan’ın sadece cahil bir köylü kızı sandığı Ayperi, onun yozlaşmış hayatına bomba gibi düşer. Kaan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol bekarı, Ayperi ise dediğim dedik bir Antepli köylü kızı olduğu için ikisi sürekli kavga etmeye başlarlar. Ama birbirlerinden hiç haz etmeyen bu iki inatçı keçinin bilmedikleri bir şey vardır. Kaderleri bundan kırk küsur yıl önce Kıbrıs Savaşı’nda yazılmıştır. Ayperi’nin dedesi Asım Onbaşı, Kaan’ın dedesi Emin Ağa’nın hayatını kurtarmak için bir kurşunun önüne atlamış, Emin Ağa’ya büyük bir vicdan borcu yüklemiştir. Kaan’ın Antepli bir Ağa olan dedesi, Asım Ağa’nın torununu kendi torununa almaya ant içmiştir. Dedeleri onların nasibini kertmiştir lakin bizimkiler kanlarıyla canlarıyla bu nasibe karşı dururlar. Ama ikisinin de karşı duramadığı tek bir şey vardır. Kaan’ın tatlı mı tatlı, dokuz aylık kızı Sue Ellen.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir