Kapat

Mehmetçik Kutül Amare İlk Tanıtım

Anasayfa Fragmanlar Mehmetçik Kutül Amare İlk Tanıtım

Mehmetçik Kutül Amare İlk Tanıtım yayınlandı.ATV ekranlarının ve Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Mehmetçik Kut’ül Amare, 3 Kasım Cuma akşamı saat 20.00 da 1. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Mehmetçik Kut’ül Amare, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Mehmetçik Kutül Amare İlk Tanıtım hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Bozdağ Film’in yapımcılığında TRT1 ekranlarında yeni bir tarih kokacak dizi için hazırlıklara başlandı. Diriliş Ertuğrul’un yapım şirketi ”Mehmetçik Kut’ül Amare” dizisi için hazırlık yapıyor. Kahraman askerlerimizin çöldeki sıcak kumlara kanı ile yazdığı destansı Kut’ül Amare Zaferi yeni sezonda izleyicisiyle buluşacak.

1916 yılında Osmanlı İmparatorluğu’nun İngilizleri bozguna uğrattığı son büyük zaferi olarak kayıtlara geçen Kut’ül Amare Kuşatması yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Konya’da kurulan dev platoda çekimleri yapılan tarihi proje zorluklar içinde kazanılan bu büyük zaferi anlatacak. Cast çalışmaları devam eden dizinin başrollerinde daha önceden Diriliş Ertuğrul kadrosunda izlediğimiz Serdar Gökhan ile Kaan Taşaner yer alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir