Kapat

Hayat Sırları 3. Tanıtım

Anasayfa Fragmanlar Hayat Sırları 3. Tanıtım

Hayat Sırları 3. Tanıtım yayınlandı.Star TV ekranlarının ve Çarşamba akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Hayat Sırları, 1 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 da 1. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 0. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Hayat Sırları, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Hayat Sırları 3. Tanıtım hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Bir tarafta Burak ve Seher’in kalpleri acıtan, tutkulu ve gizemli aşk hikayesine tanık olurken, diğer taraftan Kuzgun ailesinin yaşadığı Hayat Apartmanı’nın ve Kuzgun mutfağının her bir merdivenine, duvardaki her çatlağına sızan sımsıcak sevgi dolu hikayesine ortak olacağız.

Hayat onları öylesine sıkıştıracak ki, bu sevgi dolu aileyi temellerinden sarsacak, usul usul yaklaşan büyük tehlikenin, her birinin canlarını acıtan sırların tek tek açığa çıkması, beklenmedik bir anda hayatlarını darmadağın edecek.

İstanbul’un gözden uzak semtlerinden birinde açtıkları esnaf lokantasında 20 masalık dünyalarında büyük bir özenle hayat mücadelesi veren Kuzgun ailesi her şeye rağmen ayakta durmaya, hayatta kalmaya çalışacak.

Büyük sırlar yüklenmiş bu hikaye, dokunduğu her kalbi ısıtırken yakacak; okşarken acıtacak. Yüreğindeki sırları sırtında taşımak zorunda kalmış her seyirci bu sıradışı hikayenin suç ortağı olacak ve hiçbir seyirci Kuzgun Lokanta’dan boş dönmeyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir