Kapat

Kalbimdeki Deniz 43. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Kalbimdeki Deniz 43. Bölüm Fragmanı

Kalbimdeki Deniz 43.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarının ve Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez yapımlarından biri olan Kalbimdeki Deniz, 4 Kasım akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Özge Özberk ve Kutsi gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisinin 43.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Kalbimdeki Deniz son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Ece ve Mustafa’nın nişan töreni beklenmedik şekilde sona ererken, o gece onları bekleyen bir sürpriz daha vardır; Diyar doğum yapar. Mirat’a gösterdiği fotoğraf Deniz ve Mirat arasında umduğu krizle sonuçlanmayınca, Fikriye kendince kıvırma yolunu tercih eder. Duygularını ve hayallerini tartan Ece, ortak planlarıyla ilgili yeni kararlar alır ve Mustafa’yla yüzleşir. Mirat’ın evine girenin Şirzat olduğu, Özlem sayesinde anlaşılır. Hülya Ünal’dan etkilenmeye başlarken, Turgut ve Fikriye’yi ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Alihan Deniz’i tamamen kaybetmemek için taktik değiştirmek zorunda kalır. Yosef’i deli gibi merak eden ve bütün ulaşma çabaları boşa düşen Mirat, oğlunun geri dönüşüyle büyük bir sevinç yaşarken; Alihan’ı ise bar açılışında şok eden bir sürpriz beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir