Kapat

Kalp Atışı 18. Bölüm Tanıtımı

Anasayfa Fragmanlar Kalp Atışı 18. Bölüm Tanıtımı

Kalp Atışı 18.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Show TV ekranlarının ve Cuma günlerinin başarılı ve iddialı yapımlarından biri olan Kalp Atışı, 3 Kasım akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Kalp Atışı Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Kalp Atışı dizisinin 18.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Kalp Atışı son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

İpek’in kaybolması her şeyi alt üst etmiştir. Hastanede de sular durulmaz. Eylül’ün hastanenin en büyük hissedar olması Sinan’ı iyice çileden çıkarmıştır. Babası Süleyman’la beraber bu kez başka bir oyunun peşindedir. Kurban Oğuz olur ama herkesi şok edecek bir hamleyle dengeleri bir kez daha değiştirir.

Diğer tarafta Ali Asaf ve Eylül arasındaki aşk tüm engelleri aşıp mutlu bir noktaya gitmektedir. Önce hastanedeki bebek sonra Ali Asaf’ın beklenmedik sürprizi Eylül’ün gözlerini dolduracaktır. Bu kez mutlulukla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir