Kapat

Vatanım Sensin 32. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Vatanım Sensin 32. Bölüm Fragmanı

Vatanım Sensin 32.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Kanal D ekranlarının ve Perşembe akşamlarının adından sıkça söz ettiren yapımlarından biri olan Vatanım Sensin, 2 Kasım akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Vatanım Sensin Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Vatanım Sensin dizisinin 32.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Vatanım Sensin son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Babası Yunan Kumandanı Vasili’nin, gözleri önünde infaz edilecek olmasına karşı Leon ne yapacak? Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır.

Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir