Kapat

Tutsak 7. Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Tutsak 7. Bölüm 2. Fragmanı

Tutsak 7.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Kanal D ekranlarının ve Salı akşamlarının soluksuz izlenen yapımlarından biri olan Tutsak, 31 Ekim akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Tutsak Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Gülper Özdemir ve Caner Şahin gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Tutsak dizisinin 7.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Tutsak son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Elif’i ölümden kurtaran Kenan, Elif’e karşı beslediği hislerin adını koymaya başlar. Ancak karşısında Bahadır gibi bir engel vardır. Üstelik Elif’in kalbi artık Bahadır için titremektedir.

Bennu’nun erken doğum süreci tüm ailenin bir araya gelmesine sebep olurken, Okan’ın içini kemiren sorular DNA testi yaptırmasına neden olur. Okan için zorlu bekleme süreci büyük gerginliklere sebep olurken Okan’ı beladan Kenan kurtarır.

Bahadır, Nazlı ile birlikte Sadullah’ın katilini bulmak adına işbirliğine başlar. Nazlı’nın öğrenecekleri suratına tokat gibi çarpar. Elif, kendisini kaçırtan kişinin Leman olduğunu öğrenir. Bu durum Kenan’la arasında büyük bir gerilime sebep olsa da Kenan bu sayede Elif’e beklenmeyen bir teklifte bulunur!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir