Kapat

Payitaht Abdülhamid 23. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Payitaht Abdülhamid 23. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 23.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarının ve Cuma günlerinin başarılı ve iddialı yapımlarından biri olan Payitaht Abdülhamid, 3 Kasım akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Payitaht Abdülhamid Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Bülent İnal ve Özlem Conker gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Payitaht Abdülhamid dizisinin 23.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Payitaht Abdülhamid son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Parvus, yerine geçtiği Gerfand’ın Abdülhamid’e gerçekleri anlatacağının paniğini yaşamaktadır. Fakat Sarayda sürpriz bir isim Gerfand’ı hatırlayacaktır… Ve bu Parvus’u büsbütün köşeye sıkıştırır. Ahsen, Murad ve Söğütlü ile birlikte gittiği ajan evinde patlayan bomba sonucu çöken tavanın altında kalır. Öte yandan Parvus’un ajanlarının planları işler, Payitaht sokakları çalkalanmaya, halk isyan etmeye başlar. Haremde ise Hatice’nin Vasfi ile düğün hazırlıklarına başlaması, Kemalettin, Hatice, Naime üçgeninde yeni bir yangın başlatır. Bu arada Bidar’ Sultan’ın Firuze ile ilgileri şüpheleri iyice artar ve kız hakkında bir araştırma yapılmasını emreder. Şehzade Abdülkadir, Parvus’un tuzağına düşmüş, Yahudilere toprak satmıştır. Abdülhamid böyle korkunç bir gafleti affedebilecek mi? Mahmud durumu fırsat bilerek Petrol şirketine girebilecek mi? Ahsen patlamadan sağ kurtulabilecek mi? Parvus ve Firuze’nin gerçek kimlikleri ortaya çıkacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir