Kapat

Cennetin Gözyaşları 7. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Cennetin Gözyaşları 7. Bölüm Fragmanı

Cennet’in Gözyaşları 7.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarının ve Pazar akşamlarının en beğenilen yapımlarından biri olan Cennet’in Gözyaşları, 5 Kasım akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Cennet’in Gözyaşları Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Esra Ronabar ve Berk Atan gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Cennet’in Gözyaşları dizisinin 7.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Cennet’in Gözyaşları son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Cennet her şeye rağmen ayakta durma mücadelesine devam ederken bir de Selim’le arası açılır. Her şeyin üst üste geldiği dönemde daha kötü şeyler onu bekliyordur.

Nilgün, Cennet’in Selim’in aslında kim olduğunu öğreneceğini düşündüğü için tehlikeli bir planın içine girmiştir. Ne var ki bu plan sadece Cennet’e değil Arzu’ya da zarar verecektir.

Tüm bunlar olana kadar Selim ve Cennet’in ilişkisi de artık ivme kazanır. İlk defa Cennet için her şey yolunda gidiyordur. Ta ki Nilgün’ün ölümcül planı devreye girene kadar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir