Kapat

Aslan Ailem 3. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Aslan Ailem 3. Bölüm Fragmanı

Aslan Ailem 3.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarının ve Pazar akşamlarının en beğenilen yapımlarından biri olan Aslan Ailem, 5 Kasım akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Aslan Ailem Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Burcu Özberk ve Akın Akınözü gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Aslan Ailem dizisinin 3.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Aslan Ailem son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Çiftliğin gerçek sahibinin kendisi olduğunu söyleyen Burcu, Aslan ailesinden çiftliği hemen boşaltmasını ister. Vedat ve Hayriye sessiz kalır. Çünkü Vedat’ın Tayfun’la yıllar öncesine dayanan büyük bir sırrı vardır ve bunu bir tek Hayriye bilmektedir. İki taraf da birbirlerine çiftlikle ilgili resmi bir belge sunamazlar. Hatice, Murat’tan çiftlikle ilgili bu gelişmeyi saklamaya çalışır.

Murat, Burcu’nun peşinde olduğu çiftliğin kendi evi olduğundan habersiz, Burcu da aynı şekilde düşman olduğu ailenin Murat’ın ailesi olduğunu bilmemektedir.

Murat, Tayfun Olgun dosyası üzerinde çalışırken bu kez Burcu Olgun’la ilgili sürpriz bir iddia ortaya çıkar. Şimdi hedefte sadece Tayfun Olgun değil kızı Burcu da vardır. Bu durum Murat ve Burcu arasında kılıçların çekilmesine neden olur.

Bu arada Umut, Vedat ve Burcu’dan önce tapuyla ilgili belgeye ulaşır. Belgede kimin adı yazmaktadır?

Birbirinden habersiz çiftliğe doğru gelen Murat ve Burcu’yu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir