Kapat

Ver Elini Aşk 9. Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Ver Elini Aşk 9. Bölüm 2. Fragmanı

Ver Elini Aşk 9.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Kanal D ekranlarının ve Perşembe akşamlarının adından sıkça söz ettiren yapımlarından biri olan Ver Elini Aşk, 2 Kasım akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Ver Elini Aşk Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Ali İl ve Sevda Erginci gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ver Elini Aşk dizisinin 9.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Ver Elini Aşk son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Emin Ağa ile dedesi Asım Ağa’nın, Kaan’la kendisine oyun oynadığını öğrenen Ayperi, kimseye haber vermeden köye döner! Gerçekte Kaan’ın istemediği kız Sultan olduğunu öğrenmesi, Ayperi’yi yıkmıştır. Ancak Kaan, Ayperi’nin peşini bırakmamaya kararlıdır ve ne olursa olsun Ayperi’yi eve geri götürmek için uğraşır. İkili arasındaki aşk kıvılcımı giderek artarken Lalin ve Oğuz da "30 Yaşından Önce Yapılması Gereken 100 Şey" listesindeki maddeleri yapmaya başlarlar.

Bu sırada Ayperi ve Kaan’a oyun oynayan Emin Ağa ve Asım Ağa’yı ise, daha büyük bir oyunun içine sürüklenecektir. Havadaki aşk kokusu artarken, kız isteme merasiminde ise işler yeniden iyice kızışacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir