Kapat

Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölüm Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 7.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Star TV ekranlarının ve Salı akşamlarının soluksuz izlenen yapımlarından biri olan Ufak Tefek Cinayetler, 5 Aralık akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Mert Fırat ve Gökçe Bahadır gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 7.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Ufak Tefek Cinayetler son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Merve tahtını geri almak için harekete geçiyor. Sarmaşık’ta işler feci karışıyor! Şimdi Merve için tahtını geri alma zamanı… Kılıçlar çekiliyor. Sarmaşık kadınları isyanın bedelini ağır ödeyecek! Merve bu hafta aynı anda birçok cephede savaşıyor. Merve, Pelin’e boyun eğdirmek ve Arzu’yu geri kazanmak için kolları sıvıyor. Peki bu o kadar kolay mı? Pelin bir defa gücün tadına varmışken geri adım atar mı?

Arzu aldatıldığını bunca zamandır bilip de ona söylemeyen Merve’yi affedebilir mi? Öte yandan Mehmet, Burcu’ya da Sarmaşık’tan ev almaya kalkınca ortalık iyice karışıyor!

Merve’nin halletmesi gereken esas meselesi ise, Oya! Oya’ysa önüne geçemediği bir aşka kendini kaptırmak üzere.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir