Kapat

Kara Sevda 74. Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Anasayfa Fragmanlar Kara Sevda 74. Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Kara Sevda 74. Bölüm 2. Fragmanı (Final) yayınlandı.

Star TV ekranlarının ve Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Kara Sevda, 21 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00 da 74. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 2. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Kara Sevda, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Kara Sevda 74. Bölüm 2. Fragmanı (Final) hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Kemal ve Nihan, bebeklerine kavuşabilecek mi? Emir’in, Deniz ve Zeynep’i göstere göstere yuvalarından kaçırması Kemal’le Nihan’a hayatlarının şokunu yaşatır. O geceden geriye kalan tek şey Emir’in dümeni bırakmaya niyeti olmadığını anlatan mektubudur.

Kemal ile Nihan, hem Deniz’i hem de Zeynep’i geri alabilmek için zamana karşı amansız bir yarış içine girer. Emir ince ince kurduğu oyunun mutlak galibi olduğunu düşünürken Zeynep’in kaçmak için aradığı fırsat ayağına gelir. Emir’in çaresizliği, Zeynep’in umudu olacaktır.

Gözünü karartan Kemal, Emir’in hapishanedeki adamı Mehmet’i konuşturmak için bugüne kadar başvurmadığı bir yolu dener. Hakan da bu yolda Kemal’in en büyük yardımcısı olacaktır.

Nihan çaresizlik içinde boğuşurken Emir’in üstlerindeki gözünü fark etmeyi başarır. ‘Küçük bir kuşun’ taşıdığı ipucu Nihan’ı evladına kavuşturacak yardım halatına dönüşür.

Nihan ile Kemal, Emir’e adım adım yaklaşırken, Emir Kemal’e en büyük uyarısını yapmak için harekete geçer. Bu uyarı, Zeynep’in hayatına mal olacak kadar ciddi ve tehlikelidir. Kemal zamanla yarışırken her dakika kardeşinin aleyhinedir.

Nihan’la Kemal, Emir’i köşeye sıkıştırmak için ellerinde kalan son umuda sıkıca sarılır. Kemal ile Emir karşı karşıya geldiğinde, Nihan bu karanlık geceye nokta koyacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir