Kapat

Bizim Hikaye 46. Bölüm 3. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Bizim Hikaye 46. Bölüm 3. Fragmanı

Bizim Hikaye 46.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarının ve Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Bizim Hikaye, 8 Kasım Perşembe akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Bizim Hikaye Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Bizim Hikaye dizisinin 46.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Bizim Hikaye son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Kiraz’ın ortalıktan kaybolması herkesi alarma geçirmiş, dört bir koldan yürütülen aramalar sonuç vermedikçe Filiz delirecek noktaya gelmiştir. Bunlardan habersiz olan Barış ise mesafeli de olsa Filiz’le iletişim halinde kalabilmenin rahatlığıyla tüm dikkatini oğlunun sağlığına vermeye çalışmaktadır. Ancak hiç beklemediği anda gelen bir telefon, onun bu kararını ters yüz etmeye yeter. Kiraz’ı içine düştüğü çıkmazdan kurtarma çabası, Filiz’le Barış’ı bir kez daha bir araya getirir. Başlarda sorun olmadığını düşünseler de, kısa sürede aralarındaki mesafeyi korumakta zorlandıklarını fark ederler. İkisinin arasındaki çekim, Selim’le Barış arasında büyük rezalet çıkmasına neden olunca Filiz bu duruma bir dur demesi gerektiğini fark eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir