Kapat

Savaşçı 53. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Savaşçı 53. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 53.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarının ve Pazar akşamlarının en beğenilen yapımlarından biri olan Savaşçı, 11 Kasım Pazar akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Savaşçı Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Berk Oktay ve Murat Serezli gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Savaşçı dizisinin 53.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Savaşçı son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Kağan’ın içinde olduğu bombalı aracın infilak etmesiyle, Çiğdem ve Bahtiyar büyük bir şok yaşarlar. Kağan’ın akibetini öğrenmek için endişeyle patlayan aracın yanına koşarken, Leyla ve adamları da bölgeden uzaklaşmak için harekete geçmişlerdir. Ancak Leyla’nın son anda eline bir koz geçirdiğini sanması, hayatının en büyük hatası olacaktır.

Bu arada Türk Dünyası Kurultayı başarıyla tamamlanmıştır. Albay Kopuz ise Karon’un kampında bombardıman altında kalan Seyfi’ye ulaşmaya çalışır. Gelen bir istihbaratı değerlendiren Albay Kopuz, Kılıç Timi’ni operasyona çıkarır. Ancak operasyonda her şey yolunda gitse de Yörük Haydar’a kurulan şeytani plan, olayları içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir