Kapat

Çarpışma 18. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Çarpışma 18. Bölüm Fragmanı

Çarpışma 18.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Show TV ekranlarının ve Perşembe akşamlarının adından sıkça söz ettiren yapımlarından biri olan Çarpışma, 18 Nisan 2019 akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Çarpışma Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Çarpışma dizisinin 18.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Çarpışma son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Kadir yaralı halde yerde yatmaktadır. Cansız başucuna kadar gelir ve Kadir’in yarasını kontrol eder. Haydar ve ekibi de olay yerine gelir. Cansız, Kadir’in yanından ayrılır.
Kadir hızla hastaneye kaldırılır. Zeynep, Asiye, Haydar ve diğerleri, doktorlardan gelecek iyi bir haberi beklemektedir. Cansız da hastaneye gelir. İçindeki şüpheleri giderecek cevap Asiye’dedir. Usturasını çıkarır, Asiye’nin boğazına dayar ona ve Kadir’in oğlu, yani Yusuf olup olmadığını sorar. Veli de hastaneye gelir ve karşısında, kendisine meydan okuyan Zeynep’i bulur. Öte yandan Selim, içine girdiği durumdan kendisini çıkaracak bir yol aramakta ve artık kimseye güvenmemektedir. Silahını önce Veli’ye, ardından ihanetin bedelini ödetmek için Demir ve Belma’ya doğrultur. Selim’in yaşadığı stres ve baskı an be an artmaktadır. Üstelik Selim, Cansız ve Veli artık ortak değil, birbirlerine düşmandırlar. Selim iyice köşeye sıkışır. Cemre ve Kerem aşk sarhoşudur. Huzur ve mutluluk sonunda kapılarını çalmıştır. Meral ise büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Zeynep’in kapısını polisler çalar. Zeynep duydukları karşısında şoke olur. Çanlar artık, Cansız’ın acımasız bir tercihle karşı karşıya bıraktığı Selim için çalmaktadır. Ve Cansız’ın Veli’ye de büyük bir sürprizi vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir