Kapat

Nöbet 7. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Nöbet 7. Bölüm Fragmanı

Nöbet 7.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Show TV ekranlarının ve Pazar akşamlarının en beğenilen yapımlarından biri olan Nöbet, 21 Nisan 2019 akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Nöbet Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Yurdaer Okur ve Kürşat Alnıaçık gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Nöbet dizisinin 7.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Nöbet son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Ahmet Paşa’ya kurulan hain pusu sonucu Erdinç Uzman şehit olmuştur! Yiğit Alkan, şehit düşen silah arkadaşının kanını yerde bırakmamaya kararlıdır. Teröristleri sınıra kadar takip eden Yüzbaşı Yiğit’in, arkadan gelecek destek timini beklemesi gerekmektedir. Binbaşı Barış’tan gelen bu emir, Yüzbaşı Yiğit’e ulaşır. Ancak yüreğinde duyduğu acı, bu emre karşı gelmesine neden olur. Sınırın dışına taşınan bu takibi duyan Darko, hain bir planın hazırlığındadır. Yüzbaşı Yiğit’in sınırı geçmesinin ardından, siyasi ve askeri problemler çıkaracağını düşünen Ahmet Paşa’dan emir gelir! Barış Binbaşı, sınır dışındaki timi bulmak zorundadır. Darko’nun sınır dışında olan askerler için kurduğu hain plan gerçekleşecek mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir