Kapat

Aşk Ağlatır İlk Fragman

Anasayfa Fragmanlar Aşk Ağlatır İlk Fragman

Aşk Ağlatır 1.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Show TV ekranlarının ve Pazar akşamlarının en beğenilen yapımlarından biri olan Aşk Ağlatır, 01.09.2019 akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Aşk Ağlatır Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Aşk Ağlatır dizisinin 1.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Aşk Ağlatır son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

aşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır’ın yayınlanan ilk tanıtımı büyük beğeni topladı. Yusuf (Deniz Can Aktaş) ve Ada’nın (Hafsanur Sancaktutan) duygu yüklü sahnelerinin izleyenleri derinden etkilediği tanıtımda “Aşk her zaman mutluluk getirmez kızım, bazen üzüleceksin. Ama sakın acı çekmekten korkma, acı yaşadığımızın belirtisidir!” sözleri dikkat çekiyor. Ada ve Yusuf’un imkansız aşkları, dizinin merak uyandıran hikayesinden ipuçları verirken, gerilim dolu anlar heyecanı yükseltiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir