Kapat

Afili Aşk 11. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Afili Aşk 11. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 11.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Kanal D ekranlarının ve Çarşamba gününün reyting canavarı yapımlarından biri olan Afili Aşk, 28.08.2019 akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Afili Aşk Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Afili Aşk dizisinin 11.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Afili Aşk son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe’ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği neden yaptığını hatırlatır. Ayşe bu evlilik sürecini atlatabilmek için kendine bir liste hazırlar. Dört maddelik listesinin başında matematik dersi almak vardır.
Ayşe kendine bir matematik hocası bulur ancak bu hoca karizmasıyla Kerem’i rahatsız eder. Ayşe listesini tek tek yerine getirirken Kerem, Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddeyi görür ama şifreli yazıldığı için ne olduğunu anlayamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir