Kapat

Benim Tatlı Yalanım 11. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Benim Tatlı Yalanım 11. Bölüm Fragmanı

Benim Tatlı Yalanım 11.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. Star TV ekranlarının ve Perşembe akşamlarının adından sıkça söz ettiren yapımlarından biri olan Benim Tatlı Yalanım, 29.08.2019 akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Benim Tatlı Yalanım Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Benim Tatlı Yalanım dizisinin 11.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Benim Tatlı Yalanım son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Suna Nejat’a aşk itirafı yaptığı mektubu verdiğini zannederek zor bir güne uyanır. Fakat Nejat’a yanlış mektubu vermiştir. Suna kendisini bekleyen asıl tehlikenin farkında değildir, kimliği Hande’nin eline geçmiş, Hande Suna’nın oyununu öğrenmiştir. Hande ise bu durumu Suna’nın yüzüne vurmadan önce tadını çıkaracak, rakibesinin aslında kim olduğunu, kimlerin bu yalana dahil olduğunu teker teker öğrenecektir. Bu arada Şevket kalp spazmı geçirmiş ve aile seferberlik ilan etmiştir. Suna’nın çocukluk aşkı Tolga ve halası Enise bu vesile ile yıllar sonra Şevketler’i ziyarete gelirler. Tolga yıllar içinde üstteğmen olmuş, yurtdışı bir görev için gün saymaktadır. İdeal bir damat adayıdır. Suna’nın çocukluk aşkı ile tekrar karşılaşması, Nejat’ın buna şahit olması hiç beklenmedik bir şeye sebep olur. Nejat farkında olmadan Suna’yı kıskanmaya mı başlayacaktır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir