Kapat

Kalk Gidelim 76. Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Kalk Gidelim 76. Bölüm 2. Fragmanı

Kalk Gidelim 76.bölüm (yeni bölüm) fragmanı güncel ve en hızlı şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarının ve Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez yapımlarından biri olan Kalk Gidelim, 31.08.2019 akşamı heyecanlı ve muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkacak.

Kalk Gidelim Son Bölüm Fragmanı

Başrollerini Ufuk Özkan ve Erkan Sever gibi başarılı oyuncuların paylaştığı Kalk Gidelim dizisinin 76.bölümü bu hafta yayınlanacak mı? Ekrana gelen her bölümü ile büyük küçük herkes tarafından ilgi ile takip edilen dizinin yeni bölüm tüyoları ve özetlerini Kalk Gidelim son bölüm fragmanında bulabilirsiniz.

Sevda ve Şerif büyük sırlarının ortaya çıkacağından dolayı oldukça gerilmiştir. Bu esnada Sevda’nın anne babasının da Hacı Hüseyin’lere geleceğini duyan Seyfettin’i bir telaş kaplar. Zira Sevda’nın babasının sürekli damat olarak kendisini eleştirmesinden gına gelmiştir. Seyfettin, kayınpederi geleceği için evden uzaklaşma yolları arasa da her seferinde Sevda engeline takılır. Diğer yandan ise Sevda, Şerif’i evden gitsin, uzaklaşsın diye yolunu yapar fakat bu sefer de ummadığı bir durumla karşılaşır. Çünkü Şerif ortada yoktur.

Mustafa Ali ise hiç aklında yokken, beklenmedik bir iş koluyla tanışır. Kuru meyvecilik. Şehirdeki iş adamı arkadaşı ondan bir miktar meyve ister ve bu meyveler beğenilince Mustafa Ali’nin ufaktan girişimcilik damarı kabarır. Nurcan ise işkillendiği Mustafa Ali’nin peşini bırakmaz. Bir yandan tatlı dükkanıyla ilgilenirken diğer yandan Mustafa Ali’nin çevirdiği dolapların kapılarını aralar. Tüm bunlar olurken Meryem, kız kardeşini aramaya devam eder. Bu aramayı yaparken özellikle Badegül’e söylemeye cesaret edemez fakat Badegül, teyzesinin bir şeyler çevirdiğini anlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir