Kapat

Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı

Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

FOX TV ekranlarının ve Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Şevkat Yerimdar, 18 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00 da 13. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Şevkat Yerimdar, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Şevkat Yerimdar 13. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlardır fakat birbirlerine açılamazlar. Esin onun duygularından emin olmak istemektedir. Şevkat ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yedirememektedir.

Bu arada Cevdet ve Marika, Şevkat ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki, onlar bunu söyleyemeden Şevkat mahalleden gitmeye karar verir. Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gidecektir.

Esin ona duyduğu aşkın karşılıksız olduğunu düşünürken, mahalledeki mülklerin üstüne konmak için sinsi planlarını tıkır tıkır yürüten Bora son adımı atar. Esin’e evlenme teklifi eder. Esin’in aklı da kalbi de Şevkat’tedir ama kırgın ve umutsuzdur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir