Kapat

Deli Gönül 8. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Deli Gönül 8. Bölüm Fragmanı

Deli Gönül 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

FOX TV ekranlarının ve Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Deli Gönül, 21 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00 da 8. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Deli Gönül, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Deli Gönül 8. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

Ahmet’in kurduğu tuzak, Kadir’in dürüst ve kararlı tavrı ile yerle bir olurken, Hayri ve ailesi yalanlar ve gerçekler arasında sıkışıp kalacaktır.
Kadir kendisine oynanan bu oyundan rahatsızlığını Basri’ye anlatmak isterken, aldığı haber ile hastaneye koşacak, kızının sağlığı ile ilgili endişe duyacaktır.

Ahmet ve Fatmanur’un evlilikleri söylenen yalanların gölgesinde devam ederken, ikisi de kendi gerçekliklerini farklı yerlerde arayacaklardır. Ahmet verdiği kararların pişmanlığı ile karanlık düşüncelere gömülecek, görmediğimiz yüzünü göstermeye başlayacaktır.

Kadir, Şükran’ın hastalığı ile kendini, verdiği kararları sorgulamaya başlayacak, Fatmanur’un beklenmeyen yakınlığı ile kafası daha çok karışacaktır. Ve bu beklenmeyen yakınlık Türkan’ı daha büyük kötülükler yapmak için kışkırtacaktır. Onun yaptığı bu hamlelerden habersiz Kadir, Türkan’ın önlenemez şekilde hayatına müdahale etmesine tepki gösterecek, onu durdurma çabaları Ayşe tarafından engellenecektir.

Nihat kendi ailesini yaratmak için çıktığı yolda ilk galibiyetini alacak, elde ettikleri kaybedeceklerinin işareti olacaktır. Şafak beklenmeyen bir gelişmeyi kendi lehine kullanmak ve Selim’den intikam almak için acımasız bir oyun oynayacak, kurduğu tuzak ona hiç ummadığı bedeller ödetecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir