Kapat

Kalp Atışı 9. Bölüm Tanıtımı

Anasayfa Fragmanlar Kalp Atışı 9. Bölüm Tanıtımı

Kalp Atışı 9. Bölüm Tanıtımı yayınlandı.

Show TV ekranlarının ve Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Kalp Atışı, 25 Ağustos Cuma akşamı saat 20.00 da 9. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Kalp Atışı, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Kalp Atışı 9. Bölüm Tanıtımı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ali Asaf’ın beklenmedik doğum günü hediyesi Eylül’ü çok mutlu etmiştir. İlk defa çocukluğa ait mutluluklar yaşayan Eylül, bir rüyada gibidir. Bu sırada hastanede yaşanan acı olay, herkesin kendini ve ilişkilerini sorgulamasına neden olur.

Oğuz kimsenin beklemediği bir itiraf yapar Eylül’e… Eylül ne cevap verecektir? Diğer tarafta Sinan’ın Eylül’ü hastaneden attırmak için planladığı son olay ise, başta Ali Asaf olmak üzere herkesi çok şaşırtır.

Bu sırada hastanede iyileşmeye başlayan Mehmet’i ise karanlık geçmişi rahat bırakmamaktadır. Üstelik bu kez zarar görecek olan Eylül olacaktır.

Gün boyu yaşanan tüm gerginliklerin ardından, Ali Asaf Eylül için masal gibi bir sürpriz hazırlar. Bakalım bu kez masallar gerçeğe dönüşecek midir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir