Kapat

Kanatsız Kuşlar 11. Bölüm 2. Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar Kanatsız Kuşlar 11. Bölüm 2. Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 11. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.

Star TV ekranlarının ve Perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Kanatsız Kuşlar, 24 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 da 11. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Kanatsız Kuşlar, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Kanatsız Kuşlar 11. Bölüm 2. Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

 

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Nefise, Muzaffer’e tüm gerçeği açıklamak üzereyken beklenmeyen bir gelişme yaşanır. Azime ve Nefise arasında gizli şeyler döndüğünden şüphelenen Tuba, tehlikeyi göze alarak Azime’yi köşeye sıkıştıracak bir ipucu yakalamayı başarır.

Ahmet, Zeynep’e evlilik konusunda baskı yapar. Zeynep ise Ahmet’in tavrı karşısında onunla olan bağını tamamen koparmaya karar verir. Zeynep’in Onur’la yakınlaştığını öğrenen Emre ise ablasına bu konuda çok sert çıkar.

Muzaffer’in oğlu Mert, nihayet eve getirilmiştir. Küçük Aysun ise Mert’in gelişi ile derin bir yalnızlığın içine düşer. Annesi Nefise ile aralarında aşmaları gereken büyük, bir o kadar da dramatik bir sınav başlar. Nefise, bir yandan Mert ile ilgili hesap edemediği çeşitli zorluklar yaşarken, bir yandan da küçük kızı Aysun’la sorunlarını çözmeye çalışır. Muzaffer ise Nefise ile evlendiklerinden bu yana ilk kez baş başa kalacakları bir geceye başlarken, yaşayacakları sürpriz ikisini de şok edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir