Kapat

İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı

Anasayfa Fragmanlar İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı

İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Kanal D ekranlarının ve Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan İki Yalancı, 28 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00 da 8. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 1. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren İki Yalancı, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Serkan ile yaptığı yarışı kaybeden Alp’in gözünü hırs bürüyor! At yarışını kaybeden Alp’in davranışları karşısında Serkan şaşkındır. Kaybetme hırsı ile gözü dönen Alp’in ata yapabileceklerini gören Serkan, Duygu için endişelenir ve ona olanları anlatır fakat Duygu, Serkan’a inanmaz. Seren Hanım, yaşlı bakımı için bir yardım gecesi düzenler, gecenin konseptinde çiftler tango yapacaktır. Esra ile Serkan ve Duygu ile Alp dans dersleri almaya başlarlar.

Bu sırada Alp, Serkan ve Duygu arasında bazı şeylerden şüphelenmeye başlar. Bu şüphesi git gide artıp hırçınlaşınca Duygu ile kavga ederler. Aynı zamanda Naci ve Cenk de Burcu yüzünden birbirine girerler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir