Kapat

Adı Efsane 29. Bölüm Fragman

Anasayfa Fragmanlar Adı Efsane 29. Bölüm Fragman

Adı Efsane 29. Bölüm Fragman yayınlandı.

Kanal D ekranlarının ve Salı akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri olan Adı Efsane, 29 Ağustos Salı akşamı saat 20.00 da 29. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. 2. sezon bölümleri ile adından sıkça söz ettiren Adı Efsane, yeni bölümü en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Sizler de Adı Efsane 29. Bölüm Fragman hakkındaki düşüncelerinizi ekrann.com ziyeretçileri ile paylaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tayfa, Sadık’ın yumruğundan sonra yerde hareketsiz yatan Kıvanç’ın durumu karşısında yeni bir sınavdan geçmektedir. Bu sınavı tayfa mı; yoksa, Kıvanç mı kazanacaktır?

Sadık’ın Naz’a yazdığı mektubu bilen tek kişi olan Ali, arkadaşını içinde bulunduğu durumdan kurtarırken kendi hayatında beklenmedik bir sürpriz olur. Mercan ve Ali’yi karşı karşıya getiren bu sürpriz herkes tarafından mutlulukla karşılanır.

Reyhan ise, Sinan’ın Almanya’ya dönmesini önlemek için hayatının sırrını söyler. Sinan, Naz hakkındaki gerçeği öğrenmesinden sonra nasıl hareket edecek?

Çiler, Sibel’in gönderdiği mesajdan sonra Fikret’le önemli bir konuşma yapar. Bu konuşmadan sonra Fikret’in kafasını kurcalayan bütün sorular cevap bulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir