Kapat

TRT’nin yeni dizisi ‘Aslan Biraderler’ için hangi oyuncuyla anlaşıldı?

Anasayfa Haberler TRT’nin yeni dizisi ‘Aslan Biraderler’ için hangi oyuncuyla anlaşıldı?

TRT yeni sezona yeni bir dizi ile girecek. “Aslan Biraderler” adlı yeni dizi dört kardeşin hayat hikayesini ekrana taşıyacak.TRT birçok başarılı diziye imza atarken, yaşadığı bazı aksiliklerden dolayı yeni sezon yapamadığı dizilerin izleyicisinin tepkisini çekti. Bundan dolayı yapacağı projelerde usta isimlerle çalışmayı seçen TRT bu projenin başına ünlü yönetmen Ömer Uğuru oturttu. Ömer Uğur milyonları ekrana kilitleyen ve oyuncu replikleri ile hafızalara kazınan “Geniş Aile” dizisinin de yönetmenliğini yapmıştı. Cast(Ajanslar aracılığı ile oyuncu seçimi) çalışmaları süren dizinin başrol oyuncularından birisi belli oldu.

Aslan Biraderler dizisinde kardeşlerden birini Bora Akkaş canlandıracak. Bora, Geniş Aile dizisinin ergenlik çağındaki isyankar ve zeki oğlu Zekai Kirişçiyi de canlandırmış, söylediği replikler tişört vb. ürünlere baskılanmıştı. ilk Gönlümdeki Köşk Olmasa sinema filminde Osman karakteri ile izleyicileri ile buluşsa da Bora Akkaş’ı bizler Geniş Aile dizisinden tanıdık.

2002 yılından beri setlerde olan ve yeteneğiyle otoriterlerden tam not alan Akkaş, reklam dizi ve sinema oyuncusu.Ayrıca müziğe olan ilgisi ve yeteneğiyle bazı mekanlarda Dj’lik yaptığı bilinmekte.Bora Akkaş birçok medya tarafından Doğa Bora olarak anılmakta.

Bora son olarak Kudret Sabancı’nın Vecihi filminde rol almıştı. Genç yıldız ayrıca 19 Ağustos’ta “Kanatsız Kuşlar” dizisinde rol alan meslektaşı Seda Türkmen’le nikah masasına oturmuştu. Çiftlere mutlu birliktelik dilerken yeni dizisini de merakla beklediğimizi vurgulayalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir