Kapat

Cem Korkmaz İntihar Mı Etti

Anasayfa Haberler Cem Korkmaz İntihar Mı Etti

Fenomen Youtube kanalı Oha Diyorum’dan olaylı şekilde ayrılan Youtuber Cem Korkmaz hakkında korkunç bir iddia ortaya atıldı.

Cem Korkmaz Öldü Mü?

Cem korkmazın intiharı ile ilgili yakınları ve fenomenler tarafından doğrulayıcı tweetler atıldı. İşte onlardan bir kaçı.

YouTube’da yayınlanan videolar ile tanınan ve Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 4 filminde de rol alan Cem Korkmaz, intihar etti.

Cem Korkmaz’ın ölüm haberi kısa sürede sosyal medyada yayılırken, Cem Yılmaz’ğın ağabeyi Can Yılmaz tarafından da doğrulandı.

Can Yılmaz, Twitter hesabı üzerinden yayınladığı mesajda “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.” ifadesini kullandı.

İNTİHAR EDEN SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ

Daha önceden de sosyal medya fenomenleri çeşitli sebeplerden dolayı intihar etmişti.

Frank Wolf: 2013 yılında YouTube’da Frank Wolf adıyla tanınan ve 60 binden fazla abonesi olan 1993 doğumlu Francis Lapointe, 20 yaşında intihar etmişti. Gencecik yaşta hayata gözlerini yuman Frank Wolf, hayranları tarafından üzüntüyle anılıyor.

Freddy E: YouTube’da Jerk TV kanalının sahibi Freddy E, 2013 yılında intihar etti. Öldüğünde 22 yaşında olan hip-hop şarkıcısının intiharı, hayranlarını oldukça üzdü.

Daniel Kyre: 300 binden fazla takipçisi olan Daniel Kyre, 2015 yılında intihar girişiminde bulundu. Cyndago ismiyle adını duyuran genç adam hastanede iki gün ölüm kalım savaşı verdi. Ancak Youtube fenomeni hayatta kalmayı başaramadı.

Amanta Todd: Okul arkadaşlarının zorbalıklarına maruz kalan 15 yaşındaki Amanda Todd, yaşıtlarının kendisine karşı uyguladığı baskıya dayanamadı ve intihar etti. Arkadaşları tarafından kendisine yapılanları YouTube kanalında ifade eden genç kız, 2012 yılında intihar etti ve hayata gözlerini yumdu.

Justin Carmical: YouTube’da JewWario ismini kullanan ve videolar yükleyen Justin Carmical, 2014 yılında intihar etti. 30 bini aşkın takipçisi bulunan Justin Carmical’ın ölümü sevenlerini yasa boğdu.

Nathan Wills: Nathan Wills, Paradigma ismiyle videolar paylaşan ve yayın yapıyordu. Sosyal medya fenomeni, genellikle kendi yaşamınadn kesitleri paylaşıyordu. Ancak Nathan Wills, 2012 yılında intihar ederek hayata gözlerini yumdu.

Elliot Rodger: On binlerce takipçisi bulunan YouTube fenomeni Elliot Rodger, 2014 yılında intihar etti. Elliot Rodger’ın ölümü sevenlerini bir hayli üzdü.

 

“Cem Korkmaz İntihar Mı Etti” üzerine 8 yorum

  1. Melisa Aktürk says:
    • Mehmet Talha says:
  2. ayten asar says:
  3. kemal durdu says:
  4. Efecan Doğan says:
  5. murat gül says:
  6. ezgi uçar says:
  7. elif gündüz says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir