Kapat

Survivor 2018’e sürpriz isim!

Anasayfa Haberler Survivor 2018’e sürpriz isim!

Her sezon adından en çok söz ettiren televizyon programı olan Survivor 2018 yılına yine bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta Beyaz Show programına konuk olan yapımcı ve yarışmanın yayınlandığı TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, programda Survivor’ın ilk ismini açıklamıştı.

‘Survivor 2018’de bir ilk yaşanacak!

Acun Ilıcalı’nın Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, buyıl Survivor’da bir ilk yaşanacağını açıklamştı. Ilıcalı, bir takım bugüne kadar yarışan isimlerden en öne çıkan ‘All Star’lar, diğer takım yeni başvurulardan gelecek yepyeni Gönüllüler! All Star kadrosunu çok yakında açıklamaya başlayacağız.’ mesajını yazdı.

Turabi, 3. defa Survivor’da!

Survivor 2018 için hazırlıklara başlayan Acun Medya ekibi yarışmacıları da belirlemeye başladı. Daha önce iki kez Survivor’a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor’a gidiyor.

Sosyal medya hesabından güzel haberi sevenleriyle paylaşan Turabi, yayınladığı videonun altına ‘3. defa Survivor mı? ‘İmkânsız…’ dedi gururum. ‘Riskli…’ dedi. Tecrübem, ‘Manasız…’ dedi. Mantığım, ‘Yine de denemeye değer’ dedi. Kalbim… ‘Seneye görüşürüz’ mesajını yazdı.

İlk açıklanan isim Cumali Akgül

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamayınca “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” açıklamasını yapmıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler İçerikler

DAHA FAZLA GÖSTER