Kapat

Mehmet Bozdağ’dan flaş ‘Diriliş Ertuğrul’ açıklaması

Anasayfa Haberler Mehmet Bozdağ’dan flaş ‘Diriliş Ertuğrul’ açıklaması

Son dönemin en çok izlenen dizisi olan ve Türk televizyon tarihine damga vuran Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ verdiği bir röportajda Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu’nun sorularına cevap verdi. Başarılı yapımcı reyting rekorları kıran dizinin beyaz perdeye aktarılacağını söylerken, TRT ekranlarında izleyici ile buluşacak yeni dizisi ‘Kut’üm Amare’ ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Cengiz SEMERCİOĞLU / HÜRRİYET

‘Diriliş”in filmi de olacak’

“Diriliş” bu sezon devam edecek değil mi?
– Devam edecek. 3 sezon tasarlamıştım. Ama ilgi çok yoğun olunca 4. sezona da devam etme kararı aldık. Ertuğrul kısmı bir sezon daha devam edecek. Nasip olursa “Diriliş Osman” kısmına da geçmeyi planlıyorum. “Diriliş”in filmi de olacak.

Engin Altan Düzyatan, “Diriliş”in yeni projelerinde olacak mı?
– Daha kesinleştirmedik. 16 reyting alan bir diziyi bu kadar sevdirdikten sonra suyunu çıkarmadan naif bir şekilde bitirmek gerek. Müthiş bir reyting aldı bu sezon da. İnşallah daha da artacak.

İki büyük set her anlamda çok ciddi bir yatırım…
– Öyle. Ama çok iyi bir ekip kurduk. Emeğini veren herkesin parası bizde vaktinde ödeniyor. Normalde ekiple senaryoyu yazıyoruz. Sonra herkese senaryoyu okutuyorum. Her hafta sonu bir diğer bölüme geçerken ekip başlarıyla senaryoyu masaya yatırıyoruz. Biz de onlara bölümü izleyip ne yapmaları gerektiğini söylüyoruz. O yüzden inanılmaz bir çalışma sistemimiz var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler İçerikler

DAHA FAZLA GÖSTER