Kapat

Söz Dizisinin Fethi’nin Durumu İzleyiciyi Üzdü

Anasayfa Haberler Söz Dizisinin Fethi’nin Durumu İzleyiciyi Üzdü

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Aybüke Pusat’ın yer aldığı Söz dizisinin 46. bölümü öncesinde ön izlemi 1. bölümü yayınlandı.

Star TV ekranlarında 14 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de ekrana gelecek olan yeni bölümde neler olacağı merak konusu…

Özellikle Fethi’nin ölüp ölmeyeceği izleyici açısından en çok merak edilen konu. Burak Sevinç’in canlandırdığı Fethi karakterinin ölmemesi gerektiğini belirten izleyiciler EyFet aşkını izlemek istedikleri mesajını sosyal medyada paylaşmaktalar. Fethi’nin şehit olabileceğini söyleyen bazı izleyiciler ise bunun dizi için çok olumsuz olacağı yorumunda bulunmakta. Anlaşılan izleyiciler Fethi’ye bir şey olmasını hiç istemiyor.

Ateş ile Eylem sahnelerinin de bir hayli etkileyici olduğunu gözlemliyoruz. Meriç Aral ve Eren Vurdem’e övgüler dizilmekte…

Avcı’nın hayatı tehlikede!
Türkiye için büyük bir tehdit haline gelen Derman, son anda gelen bir emirle rotasını tutuklu olan Ataşe’ye çevirir.

Yabancı devlet yetkililerinin dur emrine rağmen Ataşe’yi onların elinden alan Derman, büyük terör eylemi için Ataşe ile birlikte devam kararı alacaktır. Medusa Planı, artık sadece onların bildiği bir rota üzerinden yönetilmektedir.

Medusa Planı’na dair bütün bilgilerin saklandığı gizli karargâhı ortaya çıkarmak için Eylem, Avcı ve Karabatak görevlendirilir. Gece bölgeye ulaşan Eylem, Avcı ve Karabatak’ı hain bir tuzak beklemektedir. Bu tuzak Avcı’yı ölümle burun buruna getirir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir